Your search results

O nás

Vaša spokojnosť je naším úspechom. Pracovať v realitnej kancelárii si vyžaduje veľku zodpovednosť a trpezlivosť. Našim cieľom je ukázať klientom naozajstný záujem o ich potreby, vytvorenie pokoja a bezpečnosti počas celého procesu spolu s hodnotami ako sú ľudskosť, úprimnosť, profesionalita a spravodlivosť. Aby sme našim klientom vedeli byť skutočne nápomocní je dôležité vytvoriť si vzájomnú dôveru. O to viac pri sprostredkovaní predaja, kúpy či prenájmu nehnuteľností, kde ide o veľké zmeny vo vašom živote. Touto výzvou Vás chceme sprevádzať a pomôcť Vám nájsť to najlepšie riešenie a odbremeniť Vás od všetkého čo na Vás v realitnom svete číha.

Tomáš Schneider, zakladateľ

Naša cesta začala..

Náš tím vznikol vďaka spoločným hodnotám, ktoré nás spájajú a vášne pre službu, ktorú Vám ponúkame. Maklérstvo, realitné právo, marketing, manažment či financie sú oblastí, na ktoré sa špecializujeme a táto práca nás napĺňa a baví. Najväčšiu odmenou pre nás je práve Vaša spokojnosť. Od úplneho začiatku sa neustále snažíme hľadať spôsoby ako Vám ešte viac pomôcť a poskytnúť Vám to čo potrebujete a hľadáte. 

Naši realitní makléri

Staráme sa o spokojnosť klientov vo všetkých oblastiach realitného trhu.

Dominik Poštek

Realitný maklér

Tomáš Schneider

Realitný maklér

Anna Mária Schneiderová

Marketingové oddelenie

Spokojní klienti

Spokojní klient je dôvodom prečo sa oplatí robiť každú službu profesionálne a kvalitne.
M. BELIANČÍN
Dobrý deň pán Schneider. Aj touto cestou by som sa vám chcel veľmi pekne poďakovať za veľmi profesionálny a korektný prístup pri sprostredkovaní predaja mojej nehnuteľnosti. Vážim si že naša, aj keď iba ústna dohoda bola z vašej strany do bodky splnená. Prajem vám všetko dobré a verím že budete mať ešte veľa spokojných klientov akým som bol ja.
M. MALINA
Ďakujem za profesionálny prístup, ochotu a služby, ktoré mi pán Schneider poskytol.
M. MAJTÁNIK
Pán Schneider, ešte raz vám úprimne ďakujem za perfektný a profesionálny prístup ohľadom predaja môjho pozemku. Za zvýraznenie stoji aj fakt, že som mal kedykoľvek vždy aktuálne informácie o postupe predaja.

Napíšte nám

Neváhajte nás kontaktovať

Compare Listings